Apie mus


Vokieciu24.lt - tai projektas norintiems greitai ir linksmai išmokti vokiečių kalbą. Puslapyje rasite visą mokymuisi reikalingą medžiagą - audio pamokėles, užrašus, žodynėlį bei video, kuriame aiškiai matysite mokomuosius žodžius, frazes ir sakinius.


Kodėl verta mokytis su mumis?

Norėtume pabrėžti, kad mokytis kalbą su mumis bus labai lengva ir linksma. Tereikia atsipalaiduoti. Neįsitempkite ir mokykitės su malonumu. Lėtai ir ramiai klausydami bei kartodami pateiktą medžiagą jūs gana lengvai įsidėmėsite vokiškas frazes, kurias tenka mokytis mintinai.

Dviejų žmonių – mokytojos ir mokinio - dalyvavimas pamokoje ją labai pagyvins ir nuobodžiauti tikrai neteks. Su humoru pateikti kai kurie faktai palengvins kalbos mokymąsi. Net po įtempto darbo vokiečių pamokėlės jūsų neerzins, nes malonus balsas ir dikcija nuteiks džiugiai. Palaipsniui, sistematiškai ir detaliai pateiktos vokiečių kalbos subtilybės, lyginant ją su gimtąja lietuvių kalba, padės suvokti, kaip taisyklingai ją vartoti.

Vokiečių kalbos kurso galėsite klausyti gerdami kavą ar arbatą, pietų pertraukėlių metu, vairuodami automobilį ar patogiai įsitaisę namuose, taip pat mindami dviratį lauke ar darydami pratimus sporto salėje.

Vokiečių kalbos pagrindai pateikiami labai aiškiai. Tiek mažas, tiek jaunas, tiek garbaus amžiaus sulaukęs be didelių pastangų galės puikiai įvaldyti pasaulinę kalbą.


Su Vokieciu24.lt be vargo pasieksite A2 lygį "Pusiaukelė"

5 vokiečių kalbos gebėjimai, kuriuos garantuojame pabaigusiems Vokieciu24.lt kursą:

  1. SUPRASITE aiškų tekstą apie žinomus dalykus, su kuriais susiduriate darbe, mokykloje, poilsiaudami ar keliaudami.

  2. BENDRAUSITE ddaugelyje kasdienio gyvenimo situacijų ir kai kuriose netikėtose situacijose.

  3. PASAKOSITE apie savo išsilavinimą, artimiausią aplinką, būtiniausius poreikius ir laisvalaikio pomėgius.

  4. SKAITYSITE trumpus paprastus tekstus. Galėsite surasti informaciją kasdieniuose tekstuose: skelbimuose, reklaminiuose lapeliuose, valgiaraščiuose, tvarkaraščiuose, ir supras­ti trumpus, paprastus asmeninius laiškus.

  5. RAŠYSITE trumpas, paprastas pastabas ar žinutes. Galėsite parašyti paprastą asmeninį laišką, pvz., kam nors už ką nors padėkoti, trumpai papasakoti apie kelionę.

Daugiau informacijos rasite Europos kalbų aplanko svetainėje.


mokymo lygiai


Norite išmokti vokiečių kalbą?Dvidešimt keturias valandas per parą vokiečių kalbos kursai jūsų paslaugoms!