Naudojimo taisyklės ir privatumo nuostatos

Privatumo politika

 1. Portalas Vokieciu24.lt gerbia kiekvieno asmens privatumą ir įsipareigoja jį saugoti ir nenaudoti to komerciniams tikslams.
 2. Portale Vokieciu24.lt besilankantys ir besinaudojantys mūsų paslaugomis asmenys sutinka, kad sistema užregistruotų ir išsaugotų tokių asmenų IP adresą bei informaciją apie atliktus veiksmus.
 3. Portale Vokieciu24.lt gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Už jų turinį, privatumo sąlygas bei veiklą mes neatsakome.

Autorinių teisių politika

 1. Griežtai draudžiama perparduoti interneto portale Vokieciu24.lt esančią tekstinę, audio, video bei grafinę informaciją tretiems asmenims. Vartotojas be papildomo įspėjimo gali būti užblokuotas.
 2. Visos autorinės teisės į Vokieciu24.lt portalą bei joje esančius kūrinius yra saugomos ir priklauso UAB Meta Group.
 3. Draudžiama be raštiško Vokieciu24.lt leidimo naudoti ir platinti interneto portale Vokieciu24.lt esančią tekstinę, audio, video bei grafinę informaciją kitose interneto portaluose bei žiniasklaidos priemonėse.
 4. Dėl sutikimo prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Atsakomybės ribojimas

 1. Vokieciu24.lt neatsako už portalo lankytojų ir vartotojų pateiktos informacijos teisingumą bei naudotojai joje pateiktą medžiagą naudoja išimtinai savo nuožiūra, prisiimdami visą riziką, susijusią su jos naudojimu ar pritaikymu, patys atsako už žalą, padarytą jų sveikatai, turtui, kompiuterinei sistemai, trečiųjų asmenų teisėms, taip pat prisiima visas su tuo susijusias išlaidas.
 2. Vokieciu24.lt pasilieka teisę nepriimti ar pašalinti medžiagą ar informaciją, kurios turinys ar išraiškos priemonės pažeidžia ar gali pažeisti LR galiojančius įstatymus ar yra nesusijęs su portalo Vokieciu24.lt naudojimo tikslais bei turiniu ir įstatymo nustatytais atvejais bei tvarka perduoti informaciją apie tai atitinkamoms institucijoms.
 3. Vokieciu24.lt įsipareigoja likvidavimo atveju vartotojams, įsigijusiems pamokas, suteikti galimybę atsisiųsti visą pamokų medžiagą.

Anti-SPAM politika

 1. Užsiregistravę svetainės lankytojai sutinka gauti informacinius naujienlaiškius.
 2. Visuose Vokieciu24.lt siunčiamuose laiškuose yra aiški galimybė atsisakyti siunčiamo naujienlaiškio. Atsisakiusiam vartotojui laiškai niekada nebus siunčiami pakartotinai.

Slapukų (cookies) naudojimas vokieciu24.lt tinklapyje

Siekiant geriau pažinti vartotojo pomėgius, svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Mūsų vaizdinės reklamos partneris AdRoll suteikia galimybę taikyti pakartotinę rinkodarą ir rodyti Vokieciu24.lt reklamą kituose tinklalapiuose bei socialiniuose tinkluose. Reklaminiai slapukai naudojami tik siekiant vartotojo pomėgių pažinimo. Asmeninė informacija, tokia kaip vardas, pavardė, el. paštas ar telefono numeris nėra renkama. Norėdami atsisakyti AdRoll ir jų partnerių reklamos, vartotojai gali apsilankyti ‪šiame puslapyje.‬