Klientų atsiliepimai

Rekomenduoju visiems tiems, kurie nori išmokti vokiečių kalbos pradinį lygį - puikus pasirinkimas. Pažengusiems visuomet įdomu prisiminti ir įtvirtinti jau turimas vokiečių kalbos žinias. Ir svarbiausia, kad tobulinti kalbą gali bet kur, bet kada ir kiek tik širdis geidžia. Vokiečiu24.lt - šaunuoliai!


Tai super galimybė mokytis vokiečiu kalbos bet kur ir bet kada. Turiu parsisiuntęs visą medžiagą, tad patogu mokytis bet kur ir bet kada - reklama atitinkanti tikrovę. Tiek gerdamas kavą, tiek leisdamas laką kitur, aš visada turiu pamokas su savimi. Rekomenduočiau visiems, ką domina šis kursas. Pamokos lengvai suprantamos, nenuobodžios. Super!


Vokiečių kalbos mokytis su vokieciu24.lt – tikras malonumas. Medžiaga pateikta koncentruotai, aiškiai, struktūruotai. Net jei neturi nuotaikos, ar esi pavargęs, pamoką išklausius, informacija lieka galvoje. Mokymąsi palengvina ir tai, kad mokoma siejant kalbą su kitų kalbų gramatikos ar žodyno panašumais. Taip, asociacijų keliu, informacija lengviau įsisavinama. Apie patogumą mokytis laukiant dalykinio susitikimo ar eilėje poliklinikoje, net neverta kalbėti...


Vokiečių kalbos mokausi praktiškai kiekvieną dieną. Jau esu išmokęs du trečdalius šių pamokų. Įdomi praktiškai yra kiekviena pamoka. Visas pamokas esu atsispausdinęs ir susegęs į segtuvą, o audio įrašą atsisiuntęs į savo kompiuterį ir mobilų telefoną. Audio įrašą klausausi kelis kartus ryte ir kelis kartus po pietų kiekvieną dieną, tuo pat metu skaitau ir savo atspausdintą medžiagą. Taip pat spendžiu testus.

Vokiečių kalba ir jos mokymasis tapo mano gyvenimo ir laisvalaikio praleidimo būdu. Taip pat žiūriu televiziją ir įvairias laidas vokiečių kalba ir stengiuosi lavinti vaizduotę ir naujų žodžių supratimą kontekste.

Noriu padėkoti šių pamokų medžiagos rengėjams ir palinkėti sėkmės visiems besimokantiems ar planuojantiems mokytis šios kalbos. Vokiečių kalba yra tikrai vaizdinga ir labai įdomi.


Dėkoju, jums už puikias vokiečių kalbos pamokos. Man jos labai padėjo pagilinti žinias ir gramatikos taisykles, padeda taisyklingiau kalbėti ir rašyti. Man labai patogu mokytis, kai turiu laisvo laiko prisijungiu prie vokieciu24. Čia visada panorėjus vėl galima kartoti ir taip vėl viską prisiminti.Mūsų komanda kartu su puikiais Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos specialistais atliko vartotojų apklausą.

Projekto metu buvo atliktas vartotojų tyrimas, surinktų duomenų analizė, tikslinės grupės apklausa ir suformuluotos bendros rekomendacijos dėl prekės ženklo strategijos ir marketingo komunikacijos veiksmų.

Pasiekti rezultatai padės Vokieciu24 efektyviau komunikuoti su klientais ir prisidės prie įmonės konkurencingumo.


Tyrimas atskleidė, kad 95% įsigijusių pamokas žmonių mus rekomenduotų kaip geriausią būdą mokytis kalbos.


Išmokite vokiečių kalbą per 3 mėnesius!